STRONA GŁÓWNA - >

O NAS

Cześć! Miło nam
Cię pobujać!

Każdy moment jest dobry na chwilę czillu. Nasze fotele i hamaki pozwolą Ci oderwać się od rzeczywistości i unieść nad ziemią. Wolisz zakręcić się w wiszących fotelach czy dać ukołysać się hamakom? Marzysz o leniwym oglądaniu chmur w wiosenny dzień, czy nie możesz doczekać się wieczornej sesji ulubionej muzyki z kubkiem ciepłej herbaty w dłoni? Wszystko zależy od Ciebie. Zrelaksuj się i baw się dobrze!

Balans ma sens!

Jako firma stawiamy na uważność. Przywiązujemy uwagę do detali i dbamy o to, by produkty, które dostarczamy, jak najlepiej spełniały swoje zadania. Uważamy, że w życiu istotna jest równowaga. Balans ma sens! Jest czas na pracę, czas dla bliskich i… czas dla siebie! Nasza filozofia przekłada się na sposób pracy. Dbamy o wzajemny szacunek i życzliwość w firmie. Chcemy przekazywać dobrą energię dalej!

Made in Poland

Siedziba Czillo mieści się w Nowym Targu. To tam tworzymy wszystkie nasze produkty. Nadzorujemy proces produkcji od początku aż do samego końca. Odbieramy mokre drewno, osuszamy je, tniemy, oczyszczamy i gniemy. Posiadamy również własną szwalnię, w której powstają poduszki, tapicerki i hamaki. Współpracujemy ze sprawdzonymi polskimi dostawcami, a drewno świerkowe, które wykorzystujemy, pochodzi z polskich lasów.

Chcesz wiedzieć
Jakie są nasze meble?

SwingPod we wnętrzu
Wygodne
wytrzymałe
Eleganckie
Stabilne
Łatwe w montażu
Wykonane w polsce